مشخصات اصلی


نوع محصولیخچال سامسونگ
نوع یخچالساید بای ساید
مدلfrench4
کشور سازندهکره
ظرفیت 30فوت
رنگدودی
قیمت: 17500000 تومان

معرفی اجمالی محصول

30فوت

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


روشنایی LED تعبیه شده بیرونی،ظاهری زیبا به یخچال شما می بخشد؛روشنایی LED سامسونگ که در نقاط هدفمند تعبیه شده است داخل AW3-11 و تک تک محفظه های نگهداری آنرا بخوبی روشن می سازد تا بتوانید چیزهای مورد نیاز را براحتی و در نور بهتر بیابید.این چراغ های LED نیمه دائمی ضمن تامین نور درخشان،20 برابر کمتر از چراغ های معمولی یخچال ها انرژی مصرف می کنند و در نتیجه،راه حلی بدون رقیب برای صرفه جویی در مصرف انرژی و سازگاری با محیط زیست هستند.

تقسیم کننده هوشمند که برای یک خانواده چهار نفری بهینه شده شیوه ایست آسان برای تقسیم بندی محتویات یخچال.از کشوی مستقل وسطی برای اقلام پرمصرف استفاده کنید و برای بقیه چیزها،تقسیم کننده هوشمند می تواند براحتی در مرتب کردن و تقسیم بندی مواد غذایی بر اساس ترجیح اعضای خانواده،نوع غذا و یا هر روش دیگری که مطابق نیاز شما بود،کمک کند.

آبسردکن دارای نمایشگر لمسی LED سامسونگ از دریچه ای بلند برخوردار است؛بنابراین،به سرعت و راحتی می توان پارچ ها و لیوان های بلند را با آب تصفیه شده پر کرد.صرف نظر از اینکه چه چیزی را از چه ظرفی می نوشید،همه چیز به راحتی در دسترس شما است.

دستگیره جدید و زیبای سامسونگ کار را برای شما آسان می سازد.آنقدر آسان که حتی کودکان نیز از عهده آن بر می آیند.این دستگیره مبدعانه که برای تامین راحتی و آسایش شما طراحی شده است،کار باز کردن در محکم یخچال در فرانسوی سامسونگ را آسان می سازد.نیازی به وارد کردن نیروی اضافی نیست.
برچسب ها: فرنچ سامسونگ , یخچال سامسونگ rf28 , قیمت یخچال سامسونگ , کمپانی چرو , نمایندگی , خدمات , ساید بای ساید سامسونگ , بانه ,

مشخصات فنی


گنجایش34 فوت
تعداد پنلتک پنل
کشو میوه و سبزیجات دارد
قفسه لبنیات دارد
طبقه نگهداری بطریدارد
جریان هوای فراگیر power coolدارد
یخ ساز اتوماتیکدارد
آبسرد کندارد
محفظه باردارد
نور داخلیدارد
هشدار باز ماندن دربدارد
فیلتر تصفیه آبدارد
نوع صفحه نمایش LED لمسی
نوع موتورکمپرسور اینورتر دیجیتال
سایر ویژگی فریزرDrawer divider _ EZ-open handle _ محفظه پیتزا _ power freeze
قفل کودک دارد

فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط